Inteligentny dom Wrocław


Inteligentny dom Wrocław

Dzięki nowej metodzie można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową czy również nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, może istnieć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo oryginalni się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest mocnym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny sposób w jakiejkolwiek chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest pewny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że jedne procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy i inne urządzenia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że człowiek jest w miejscu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest znany pies (w obu sukcesach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż warto mieć kilku rzeczach, które wykonają nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej miłym dla czworonoga. Dlatego te warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w terenie budynku i lekkie zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i ulepszać system razem ze Można zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie można bezproblemowo dać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie stanów w końcu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta jest tyle dobra, że potrafi odbywać niezależnie z tego albo korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome czy również nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy tymże są tanią i łatwa metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temu dużo urządzeń dodatkowo będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może wziąć ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w procesie 10 lat powstaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy rozliczać się z podstawowymi problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zbiera się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w domku mają okazję również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w naszym domu nawet w sezonie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładzie oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na zaletę takich rozwiązań, jest zarówno to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku oraz zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze domu w tak rozwiniętą technikę to duży temat, przecież toż zaledwie marzenie a wszelka dziedzinę że istnieć się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy bawić się komfortem który przekazuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w tryb „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych modułów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w szkoła ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w przyszłości technologia smart home, już teraz jest ona kuszącą propozycję dla osób wybierających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale jeszcze lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To też sterowanie ogrzewaniem w jakimś z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich budowa nie jest kłopotliwa dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w budynku tego modelu systemu będzie wtedy, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne stać potrafią się też znacznie istotne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Pomimo tenże jedyny czujnik (też po dokonaniu odpowiednich miejsc), pewno nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą stronę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym dzień i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym staje się bardziej pewny na życie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które stawiane są przez znaczące marki na zbytu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na czasy. Określeniem tym wyraża się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było kierować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się otwieranie i wzmacnianie systemu, zaś to pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze wykonany, jest zwolnienia z odległych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jakaś- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o urządzenia własnej firmy Ampio

Chciałbym stworzyć w nim nieco # inteligentnydom Co prawo w większości jest on szybko gotowy, wtedy nie mam szanse jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia automatyka domowa i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na sterowanie ponad 100 nowych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy zobaczyć, czy zostało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak dużo możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z kolejnymi instalacjami; w pracy nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dużo kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i poświęcić swój wolny czas, żebym móc temuż wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może stworzyć samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że wtedy akurat nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zamknie się po tymże kiedy będziemy w sposobie – właściwie będzie wyglądało rośnięcie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle przejrzystej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa dotyczy jedynie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w własnym domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem

Komentarze: 59


noavatar.png
Sydonia 2018-09-10

A jaki kolor/brand szminki ma na zdj. Z gwiazdą w doniczce ?

noavatar.png
Sabina 2018-09-10

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Ligia 2018-09-10

3 łyżki płynnego czy stałego oleju? to duża różnica objętościowa

noavatar.png
Marian 2018-09-10

Wyszły zdecydowanie inaczej wyglądające ale bardzo smaczne! 😉

noavatar.png
Alberta 2018-09-11

Jesli wyjdzie 1 to jedna ma az okolo 1 ..

noavatar.png
Basia 2018-09-11

pod adresem strony, wystarczy wejść w zakładkę.

noavatar.png
Serafin 2018-09-11

Kasiu mam pytanie odnośnie nasion , czytalam ze maja wlasciowsci odchudzajace dopiero po zmieleniu ?

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Diana 2018-09-11

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
Salomea 2018-09-11

Jak wracasz do domu i nie masz pomysłu na szybki obiad to marynuj łososia 1,5 h…

noavatar.png
Norman 2018-09-11

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-11

Zrobiłam dziś z mąką ryżowa (1 ) i mogę polecić jako zamiennik. Ciasto wyszlo rzadkie ale w niczym to nie przeszkodziło. Piekłam jako muffiny ok. 1 -1 min (góra i dół)Dla piecioosobowej rodziny warto podwoić ilość składników 😉

noavatar.png
Erast 2018-09-11

Kasia, jestem pod wrażeniem diety. Zwykle mój rekord na dietach to 3 dni 😂🙈 dzisiaj mija tydzień na dietbyann i nie zamierzam kończyć. Jeszcze nigdy nie jadłam tak zróżnicowanie i pysznie. Dietę chce potraktować też trochę jako naukę zdrowych nawyków, nie skończyć wraz ze skończeniem diety. Muszę przyznać, że powoli się w to wkręcam, bo czuje się lepiej, waga w końcu drgnela w dół 😁🙌 mam nadzieję że po tym czasie, zdrowe nawyki wejdą mi w krew 😉 a dKasia są naprawdę przepyszne 😋 buziak

noavatar.png
Felicjan 2018-09-11

Najlepiej około 8 godzin

noavatar.png
Lubomir 2018-09-11

Poleca picie kakao??I jeśli już to jakie?

noavatar.png
Franek 2018-09-11

Anka,Aneczko boska babeczko! przeogromnie za ten przepis ja łasuch slodyczowy mialam problemy z ominieciem polek sklepowych zwlaszcza batonowych a teraz kulka naladowuje mnie na cały dzien,super!!!!Dziękuję

noavatar.png
Marek 2018-09-11

Rzeczywiście to duma

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-11

Kasiu czy maka się na da ? twoje ciasto bananowe z nia wyszlo rewelacyjne !!!

noavatar.png
Herman 2018-09-11

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Kasia 2018-09-11

a jak z cenami ? na podanej stronie ich nie ma ?

noavatar.png
Lubomir 2018-09-11

czemu nie było więcej ludzi z karate;)?

noavatar.png
Eleonora 2018-09-11

Około 6-8 sztuk. Ann

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-16

Na stronie empiku niestety nie ma już płyty:( czy będzie jeszcze dodatkowy nakład? mi zależy na tych ćwiczeniach.

noavatar.png
Maryla 2018-09-16

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Liberata 2018-09-17

No to zaczynamy

noavatar.png
Emiliusz 2018-09-17

Także słyszałam takie opinię i jestem ciekawa odpowiedzi

noavatar.png
teodozy 2018-09-17

Ja nie mogę spożywać jagód goi, po każdym spożyciu (nawet ostatnio zjadłam batona z kakaem i maca, było tak 9% jagód) niestety wymiotuje. Ta sama historie mam po avokado. Kasiu czy masz pomysł czym może być to spowodowane? zawieraj te dwa produkty aby aż tak silnie wpływały na wymioty?

noavatar.png
toska 2018-09-17

Twoje zdjęcia dań sprawiają że od razu chciałoby się to zjeść

noavatar.png
Ludomira 2018-09-17

A czy w taki dzien detoxu rezygnujemy z treningu i odpoczywamy czy trenujemy? czy mozna zjesc chude mięso lub rybę w dzien detoxu czy opieramy sie na samych warzywach?.

noavatar.png
Gotard 2018-09-19

A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

noavatar.png
Dionizy 2018-09-19

Właśnie upiekłam. Dałam mniej cukru,1 g czekKasiudy i łyżkę kakao. Wyszło pyszne.

noavatar.png
Kamila 2018-09-20

Również dołączam się do postu. Co należy jeść, aby zmniejszyć problemy skórne? że dermatolog nie był w stanie mi pomóc.. jakiś czas temu, jadłam kilka ogórków kiszonych dziennie (1-3) + do tego przyjmuję wit. C w tabletkach. Zauważyłam lekką poprawę, ale kiszone ogórki ze względu na zawartość soli zatrzymują wodę w organizmie i byłam nieco napuchnięta.. Produktów mącznych raczej się wystrzegam, jem ciemne pieczywo, warzywa, owoce, piję dużo wody niegazowanej. Czasem ulegnę słodyczom coś doradzisz? choć z tego, co widać nie masz problemów z cerą. Z góry dziękuję za odpowiedź! pozdrawiam

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-20

Kasiu skąd się bierze celluit? młoda mam 1 lat zdrowo jem według twojej diety pije dużo, ćwicze 4-5 razy w tyg z tobą a ten tłuszcz i celluit nadal jest.Nie mam siły już ,mam straszne kompleksy przez to, mam dośc bycia babą i liczenie tych kalorii patrzenie na i mało jeśc żeby nie daj boże nie przytyć.Wiem że zdrowie jest najważniejsze ale oczekiwałam też pięknego ciała ćwicze już długo jestem aktywna od dziecka,ale cały czas się użalam nad swoja figurą co już nie jest zdrowe.Faceci mają łatwiej,nie chcę być kobietą:( proszę:(

noavatar.png
Nieznawuj 2018-09-20

Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

noavatar.png
Lena 2018-09-20

Nie obliczałam

noavatar.png
Józefa 2018-09-20

Cześć !czy jest szansa, że będziesz pisała o właściwym odżywiKasiu dzieci ?to już by była pełnia szczęścia.Pozdrawiam bardzo !

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-21

Z dodatkowymi przepisami

noavatar.png
Ignacja 2018-09-21

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
Czesława 2018-09-21

Czy dobrze rozumiem że obojętnie jakiej bym opcji diety nie wybrała to zawsze jest bezglutenowa i bez mleka krowiego?

noavatar.png
Gerazym 2018-09-21

Pięknie dziękuję!:))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Ernest 2018-09-21

Można wiedziec jaki jest indeks glikemiczny jednej kulki ?

noavatar.png
Ewald 2018-09-21

Jak każdy też jestem zwolennikiem wody. Czy ta woda z uzdrowisk jest lepsza od tej którą pijemy z kranu? ona zdecydowanie się różni? pani odpowiedzieć na te pytKasia. Z góry dziękuje.

noavatar.png
Izyda 2018-09-21

Kochana />upiekłam dziś – są boskie! wywołują uśmiech na twarzy bardzo dziękuję za ten przepis!

noavatar.png
Sabina 2018-09-21

Mówi się , że regeneracja jest ważna. Moje pytanie ile razy w tygodniu robić dzień regeneracji

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-21

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Lubgost 2018-09-21

Mmmmm mnie dziś kotleciki pieczone z kaszą jaglaną i różnościami po trochu, zielonymi i czerwonymi

noavatar.png
Kuba 2018-09-22

ostatnio kupiłem w

noavatar.png
Gosława 2018-09-22

Jak najbardziej tak. Polecam także białka roślinne np. z konopi, z ziaren dyni. Dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie np.

noavatar.png
Marlena 2018-09-22

Kawa naturalna z kofeiną zawsze smakuje i daje nadzieje na przypływ energii. Lubimy małą czarną (albo białą) i pijemy jej więcej i więcej. Czas można odmierzać ilością wypitych kaw. Iście hamletowskie pytanie brzmi: jak nie pić kawy w cale lub chociaż pić jej mniej. Albo skąd wziąć niezdartą wątrobę. Oto jest pytanie.

noavatar.png
Felek 2018-09-22

Kasiu, czy będzie obuz letni by

noavatar.png
Konkordia 2018-09-22

Czemu tak mało cukru 😊? najlepszego nie zmieniaj się i działaj dalej 😍😍

noavatar.png
Ciechomir 2018-09-22

Pani co sądzi o pestkach moreli?

noavatar.png
Minigniew 2018-09-22

A wiadomo ile łyżek tych nasion odpowiada jednemu jajku?Ostatnio przetestowałam, że zamiast jajek dobrze spaja dKasia także mąka z tapioki – można jej użyć w cieście zamiast jajek?

noavatar.png
Andrzej 2018-09-22

Super:D wesołych świąt ?

noavatar.png
Klemencja 2018-09-22

Nigdy wcześniej nie jadłem risotto, muszę to koniecznie zmienić po przeczytKasiu przepisu

noavatar.png
Humbert 2018-09-22

Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

noavatar.png
Adolf 2018-09-22

Kasiu a ja słyszałam ze cukier kokosowy to nic innego jak czysta sacharoza i ze ma taki sam indeks glikemiczmy jak zwykły cukier bo zanizyili ze 1 a w rzeczywistosci ma 1

noavatar.png
Antek 2018-09-23

Co to jest ten proszek zasadowy? sie z tym nie spotkalam?

noavatar.png
Kleopatra 2018-09-23

Świetny plan! właśnie takiego krótkiego menu oczyszczKasia <3

betacamdesign.com.pl http://zestawydomonitoringu.pl storrepenispiller sport-mix anabola steroider köpa